Bo nie ma nic wspanialszego niż być pewną siebie kobietą i dumną matką

Dzień Kobiet

Każdego dnia wstaje rano, budzę rodzinkę i zaczyna się rytuał codziennych obowiązków. Mycie, ubieranie, odwożenie i odbieranie z przedszkola, sprzątanie, gotowanie, dentysta, szczepienie, zakupy, praca, zabawa z dzieciakami. Wieczorem jestem zwyczajnie padnięta po dniu wypełnionym aż pod korek wszelkimi możliwymi obowiązkami. Czasem w chwilach największego zmęczenia pojawia się zwątpienie i bezsilność.

Po co to wszystko? Może lepiej było zostać beztroską singielką, której nie musi obchodzić więcej niż czubek własnego nosa? Co by było, gdybym była teraz wolna jak ptak…? I nie jestem w stanie sobie wyobrazić co by wtedy było. Nie wyobrażam sobie nie mieć moich najwspanialszych dzieciaków, męża, wiecznego bałaganu i chaosu panującego w naszym domu. Jestem pewna, że idę przez życie odpowiednią drogą, mimo trudności jakie napotykam. Jestem dumna z tego kim jestem i gdzie jestem. Nawet jeśli bezdzietne koleżanki patrzą na mnie z litością, bo jestem wiecznie zmęczona i może nie do końca zadbana to nie jest mi przykro. Ja mogę im współczuć, że nie mogą przeżywać tylu pięknych chwil, które codzienne przytrafiają się właśnie tej niewyspanej i zaniedbanej kobiecie.

Nie oddałabym za nic takich chwil jak dzisiejszy poranek, kiedy to mój synek przyszedł do mnie z życzeniami i bukiecikiem kwiatów. Tato pomógł mu odpowiednio przygotować się do tego momentu i ubrał go w przepiękną białą koszulę. Nie mogę się napatrzeć jak mój maluch, którego jeszcze niedawno nosiłam na rękach wyrasta na małego przystojniaka. Dopiero kiedy zakłada elegancką koszulę widać, jaki jest już duży. Łzy same płyną do oczu kiedy biegnie uśmiechnięty w moją stronę i rzuca mi się na szyję. I jak tu nie być dumną mamą i nie cieszyć się z tego gdzie się teraz znajduje?

Elegancka dziecięca koszula
Elegancka dziecięca koszula
Koszula dla dziecka
Koszula dla dziecka

Każda dumna mama może wystroić swojego przystojniaka w elegancką i idealnie skrojoną koszulę w najmodniejszym fasonie od Marconi. Dodatkowo można wybrać taki sam model dla taty, dziadka lub starszego brata niezależnie od jego gabarytów, ponieważ można zamówić koszule szyte na miarę. Mały przystojniak od najmłodszych lat powinien wyrabiać w sobie nawyk noszenia koszul, ponieważ każdy facet w koszuli wygląda znacznie lepiej niż w t-shircie. Koszula nawet na co dzień jest fajnym przełamaniem codziennej monotonii i cieszy oko.

Jasiu :)
Jasiu 🙂 Gruszkowo.pl

W szafie każdego eleganta, czy to małego, czy to już całkiem dużego powinno znaleźć się kilka modeli koszul na każdą okazję. Z tak dobraną garderobą można częściej robić niespodzianki mamie, babci, żonie, dziewczynie, czy siostrze i nawet w środku roku zaskoczyć je eleganckim śniadaniem podanym w równie eleganckim stroju, spacerem po parku, wyjściem do kina. Każda kobieta chce czuć się doceniana przez najbliższych jej sercu mężczyzn.

Dzień Kobiet
Dzień Kobiet
Aurelka
Aurelka 🙂 Gruszkowo.pl
Aurelia
Aurelia
Jaś i Aurelia :) Gruszkowo.pl
Jaś i Aurelia 🙂 Gruszkowo.pl

Jasiek

Koszula: Marconi (tutaj)

Spodnie: Reserved

Aurelka

Sukienka: George

Rajstopy: H&M

Body: H&M

Koszula Dziecięca Marconi
Koszula Dziecięca Marconi

 

 

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *