O Gruszkowo

Witaj w naszym blogowym świecie.

Jestem Malwina, przede wszystkim mama rocznej Aurelki i 4-letniego Jasia oraz żona wspaniałego Tomka. Jaka jestem ? Zasadnicza, uparta, marzycielka z pisarskim zacięciem dążąca do postawionych sobie celów. Nie boję się nowych wyzwań i pragnę codziennie stawać się osobą bogatszą o nowe doświadczenia.

Tomasz to mąż i ojciec niezwykle zapracowany. Od kilkunastu już lat żyje w świecie marketingu internetowego i pozycjonowania, tworzy przecudnej urody grafiki, funkcjonalne strony i sklepy internetowe. Kiedy życie rodzinne oderwie go od monitora dobrze czuje się jako mistrz obiektywu, bezbłędnie potrafi uchwycić najlepsze ujęcia naszej codzienności i nie tylko.

Gruszkowe dzieci, czyli Jaś i Aurelka to 3 x R: Rezolutne, Rozbrykane i Rozkoszne. Mimo niewielkiego doświadczenia świetnie radzą sobie przed obiektywem , nawet lepiej od rodziców. Naczelni testerzy naszego domu. Wszystko, co nowe jest dla nich ciekawe i warte sprawdzenia. To najlepsi recenzenci pod słońcem, bo z dziecięcą szczerością potrafią wyłuskać wszystkie zalety i wady każdego produktu.

Chcę podzielić się swoimi obserwacjami i dać czytelnikowi możliwość spojrzenia na świat z mojej perspektywy. Moje wpisy dokumentuje zdjęciami, w których staram się zatrzymać piękno ulotnych chwil codziennego życia.

Jesteśmy rodziną budującą swój świat w jak najbardziej przyjazny dla nas sposób. Pragniemy delektować się życiem i czerpać z niego jak najwięcej. Dzielimy się tu z Tobą naszymi pomysłami na życie i sposobami radzenia sobie z codziennością.

Gruszkowo jest kroniką naszego życia rodzinnego i wszystkiego, co jest z nim związane. Możesz tu znaleźć moje przemyślenia na temat radości i smutków macierzyństwa, związków, przestrzeni życiowej. Piszę o swoich pasjach jakimi są szycie, gotowanie oraz aranżacja domu i ogrodu. Jak każda kobieta interesuje mnie również moda i uroda.

Chcesz nawiązać z nami współprace – zapraszamy TUTAJ

 

Zasady umieszczania komentarzy na blogu

Jesteśmy ludźmi otwartymi na zdanie innych i każdy może pisać to, co zechce, jednak są pewne ograniczenia.

Na blogu nie będą zamieszczane wpisy o treściach wulgarnych, mających na celu oczernianie i poniżanie. Nie chcemy dopuścić, by zagościło tu chamstwo, w zbyt wielu miejscach mamy już z nim do czynienia. Liczymy na Wasze zrozumienie i zachęcamy do prowadzenia dyskusji. Wszystkie spostrzeżenia są bardzo przydatne.