Czy wiesz gdzie zabrać dzieci w weekend? Ja nie wiedziałam i…

Ciekawe rodzinne miejsca w Polsce

Wakacje mają się już ku końcowi, a ja z przerażeniem uświadomiłam sobie, że nie dobrnęliśmy nawet do połowy mojej listy atrakcji, które chciałam zapewnić dzieciakom tego lata. Lista co prawda wykonana była pobieżnie i bardzo chaotycznie, ale jednak była. Mieliśmy wybrać się do jakiegoś tam zoo, do jakiegoś tam parku rozrywki, jakiegoś aquaparku czy jakiegoś tam miejsca, gdzie uda nam się zobaczyć ukochane przez młodego dinozaury. Wszystkie miejsca były tylko z grubsza nazwane, jednak nie mieliśmy konkretnych celów, które można by było wskazać palcem na mapie.

Chciałam znaleźć dla swojej rodziny ciekawe miejsca, które moglibyśmy odwiedzić i przygotować takie weekendowe wyjazdy w zupełności sama. Nie jestem z siebie dumna, bo nie dałam rady. O ile atrakcje znajdujące się w niedalekiej odległości od nas jakoś ogarniałam, to te położone nieco dalej były dla mnie trudne do namierzenia i czy w ogóle warto tam jechać. Nie oszukujmy się na poszukiwania potrzeba sporo czasu, którego matka dwójki rozbrykanych dzieciaków zwyczajnie nie ma.

Mój prywatny Anioł Stróż, którego niewątpliwie posiadam czuwa nad nami nieustannie. Jakiś czas temu zgodziłam się na udział w plebiscycie dotyczącym najciekawszych parków rozrywki, które warto odwiedzić z rodziną i… w natłoku zajęć zapomniałam o tym. Kiedy tak tkwiłam pogrążona w swoim smutku opłakując połowę wakacji zmarnowaną na codziennej gonitwie otrzymałam wiadomość, że poradnik jest już gotowy. Dostałam podane na złotej tacy wiadomości, których właśnie w tym momencie potrzebowałam.

Nasze miejsce w Wakacyjnym Poradniku
Nasze miejsce w Wakacyjnym Poradniku

Nie tylko ja jestem wybraną szczęściarą, która może skorzystać z gotowego zestawienia ciekawych parków rozrywki, które warto odwiedzić. Każdy, nawet Ty możesz pobrać bezpłatnie poradnik korzystając ze strony https://www.corobic.pl/wakacyjny-poradnik/ . Znalazłam tam wszystko czego potrzeba, aby zorganizować ciekawy wyjazd dla rodziny z dzieciakami. Informacje co i gdzie warto zobaczyć są zebrane w jednym miejscu. Przewodnik podaje również czysto techniczne informacje, jak godziny w jakich można korzystać z obiektów, ceny biletów, adresy i wszelkie niezbędne dane. Bardzo się cieszę, że ktoś odwalił kawał ciężkiej pracy za mnie 🙂

Zajrzycie również tutaj: https://www.corobic.pl

I Tutaj: http://maszwolne.pl

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *