W zgodzie ze słońcem

Kosmetyki do opalania

Wbrew pozorom wybór kosmetyku do ochrony przed promieniami UV nie jest tak prosty i oczywisty, jak może się to czasem wydawać. Oczywiście możemy wybrać cokolwiek sugerując się jedynie wysokością filtra, jednak jeśli poświęcimy nieco więcej czasu z pewnością wybierzemy kosmetyk, który będzie nam towarzyszył nieustannie przez całe lato i jego aplikacja będzie sprawiała nam przyjemność. Do wyboru mamy emulsje, kremy, spraye, olejki.

Kosmetyki Cien Sun do opalania z Lidla
Kosmetyki Cien Sun do opalania z Lidla

Dla dzieci i osób o bardzo jasnej karnacji wskazane będą wszelkiego rodzaju kosmetyki o bardzo wysokim filtrze. Przy biegających łobuziakach, które raczej niechętnie przyjmują obowiązek nałożenia na siebie kremu ochronnego ważna jest szybkość i zwinność mamy czy taty. Krem do opalania Cien Sun sprawdzi się u nieco starszych dzieciaków. Najmniejsze maluchy łatwiej ustrzelić przy pomocy sprayu do opalania dla dzieci Cien Sun. Nie ma się co oszukiwać. Kiedy kilkulatek biega w ferworze zabawy stosowanie kosmetyków jest czynnością wieloetapową i wymagającą od rodziców sporych umiejętności co najmniej akrobatycznych.

Dla każdej aktywnej osoby, która uwielbia spędzać czas na uprawianiu sportów, również tych ekstremalnych ochrona przed słońcem jest równie ważna. Szybkość aplikacji i wchłaniania się kosmetyku jest nie niej istotny, dlatego warto polecić transparentny spray do opalania Cien Sun, który wygląda jak zwykły dezodorant, a kryje w sobie wysoką ochronę przed słońcem.

Krem, Spray, Balsam do opalania i po opalaniu Cien Sun
Krem, Spray, Balsam do opalania i po opalaniu Cien Sun

Pozostają jeszcze miłośniczki czekoladowej opalenizny, które uwielbiają spędzać czas na basenowych leżakach lub kocach rozłożonych na gorącym piasku. Która kobieta nie marzy o złocistej i lśniącej opaleniźnie…. ? Nie ma takich oczywiście, dlatego dla pań idealnym rozwiązaniem będzie transparentny spray do opalania SPF 20 Cien Sun . Spray nadaje skórze prawdziwego blasku i pięknie uwydatnia posiadaną opaleniznę. Skóra staje się piękna, wręcz do schrupania.

Po opalaniu niezależnie czy młodszy czy starszy, entuzjasta sportów ekstremalnych, czy też miłośnik leżakowania na plaży. Po prostu każdy powinien pamiętać, że po dłuższej ekspozycji na słońce skóra potrzebuje ukojenia i intensywnego nawilżenia. Cien balsam po opalaniu ukoi nie tylko skórę, ale również zmysły dzięki zniewalającemu zapachowi.

Bezpieczne opalanie z serią Cien Sun
Bezpieczne opalanie z serią Cien Sun
Preparaty ochronne do opalania
Preparaty ochronne do opalania

Niezależnie od naszego stylu życia i wyjątkowych, wakacyjnych planów pamiętajmy, by zadbać i ochronić naszą skórę przed niekorzystnym promieniowaniem. Ona odwdzięczy się nam piękną opalenizną i zdrowym wyglądem.

Zawsze z nami, krem do opalania, czy to na rowerze czy na spacerze
Zawsze z nami, krem do opalania, czy to na rowerze czy na spacerze
W zgodzie ze słońcem
W zgodzie ze słońcem

You may also like