Piękno z łąki i podwórka

Kosmetyki Magiczne Indie

Nie ważne czy jesteś na polskiej wsi, na włoskiej prowincji lub wśród egzotycznych tubylców zamieszkujących Himalaje. Wszędzie można znaleźć najlepsze dary natury, które sprawią, że możemy czuć się piękne i zadbane. Większość pomyśli, że bredzę, ale wystarczy tylko pomyśleć. Nie ważne gdzie jesteś, na każdej wsi znajdziesz kury znoszące jajka, będące bombą witaminową, łany aromatycznych ziół złocących się w promieniach słońca lub drzewa obsypane owocami zawierającymi niezliczone wartości odżywcze.

Wszystko to warto wykorzystać w swojej codziennej pielęgnacji. W końcu chyba każdy rozpoczyna dzień od umycia zębów. Prysznic czy mycie włosów jest jedną z podstawowych pozycji na liście codziennych zabiegów higienicznych. Są kosmetyki i kosmetyki. Warto poświęcić chwilę i zastanowić się nad jakością wybieranych produktów. Produkty zawierające w swoim składzie jak najwięcej naturalnych dodatków są dla naszego organizmu jak balsam. W świecie, gdzie z każdej strony jesteśmy bombardowani chemią, w jedzeniu, kosmetykach, artykułach codziennego użytku możliwość ograniczenia sztucznych związków chemicznych, z którymi mamy do czynienia na rzecz naturalnych składników jest nieoceniona.

Pamiętam moją babcię i prababcie, które zawsze miały piękne, lśniące i gęste włosy, a nie miały dostępu do setek rodzajów odżywek. Do fryzjera chodziły raz w roku lub rzadziej a mimo to ich włosy budziły mój zachwyt. Ich tajemnicą była maseczka z surowych jajek, które są przepełnione składnikami odżywczymi. Dla mnie perspektywa wcierania w głowę surowych jaj jest dość obrzydliwa. Na szczęście i na to można znaleźć rozwiązania. Maska do włosów Proteiny Jajeczne Vatika nie tylko pobudza zmysły swoim zapachem, ale również ma zbawienne działanie na włosy dzięki zawartości nie tylko protein jajecznych, ale i miodu.

Maska do włosów Proteiny Jajeczne Vatika
Maska do włosów Proteiny Jajeczne Vatika

Pamiętacie zapach szarego mydła, które babcie stosowały do mycia i prania? Ja pamiętam ten zapach i pamiętam również jak gładką skórę miała moja babcia dzięki temu mydłu. Nie stosowała masek parafinowych, kremów czy balsamów. Efekty mówią same za siebie. Mnie na kolana powaliło Naturalne Mydło Oliwkowe do Ciała i Włosów. Nie dość, że aż kipi w nim od dużej zawartości oliwy z oliwek, oleju migdałowego i kokosowego to zapach tego mydełka jest obłędny. Kąpiel, mycie włosów, czy choćby umycie rąk przenosi nasze zmysły w inny wymiar i pozwala poczuć się wyjątkowo.

Naturalne Mydło Oliwkowe do Ciała i Włosów
Naturalne Mydło Oliwkowe do Ciała i Włosów
Naturalne Mydło Oliwkowe
Naturalne Mydło Oliwkowe

Codzienna higiena nie może się obejść bez czynności tak prozaicznej jak mycie zębów. Nawet podczas mycia zębów można sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Pasta do zębów Kompletna Ochrona Himalaya pielęgnuje dziąsła dzięki wyciągowi z drzewa arakowego i granatów, a wyciąg z mięty nadaje długotrwałe uczucie świeżości.

Pasta do zębów Kompletna Ochrona Himalaya
Pasta do zębów Kompletna Ochrona Himalaya

Usłyszałam kiedyś stwierdzenie – Jestem warta tyle, na ile sama się cenie. Bardzo trafne spostrzeżenie i właśnie dlatego myślę, że trzeba wprowadzać w swoim codziennym życiu przynajmniej odrobinę luksusu. Wszystkie te naturalne produkty i dużo więcej można znaleźć na Magiczne Indie.

Maska do włosów Proteiny Jajeczne Vatika do kupienia —> TUTAJ

Naturalne Mydło Oliwkowe do Ciała i Włosów do kupienia —> TUTAJ

Pasta do zębów Kompletna Ochrona Himalaya do kupienia —> TUTAJ

Naturalne Produkty Magiczne Indie
Naturalne Produkty Magiczne Indie

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *