Walentynki na poważnie – jak się do nich przygotować + KONKURS

Romantyczne Walentynki

Przy okazji nadchodzącego święta zakochanych warto zatrzymać się na chwile i pomyśleć trochę o naszych własnych relacjach z bliskimi. Czy naprawdę potrafimy słuchać? Czy próbujemy rozumieć naszych bliskich? Święto zakochanych to nie tylko romantyczna kolacja przy świecach, prezent w torebeczce w serduszka. W ten wyjątkowy dzień warto zacząć pracować nad poprawą relacji z partnerem i bliskimi. Warto zastanowić się, co JA mogę zrobić, aby sprawić komuś przyjemność i okazać jak wiele dla mnie znaczy na co dzień.

Często w moje ręce wpadają różnego rodzaju poradniki. Różnie bywa z ich czytaniem, czasem muszą poleżeć kilka miesięcy na półce zanim odczuję większą potrzebę zabrania się do lektury. Mam na półce kilka takich pozycji. Nie wiem, czy to już czuję pod skórą klimat zbliżających się walentynek, ale postanowiłam odkopać z tej sterty książek coś o miłości. „Siedem praw miłości. Tajemnice dobrych i szczęśliwych związków”, którą napisał Dave Willis okazała się przyjemną, lekką lekturą, jednak co najbardziej mnie w niej uderzyło to spostrzegawczość autora i trafność z jaką opisuje zagadnienia miłości.

Siedem Praw Miłości
Siedem Praw Miłości

Zabrałam się za książkę z myślą o rozrywce przy dobrej lekturze, z której zapamiętam kilka ciekawych rad. Nie myślałam, że wyniosę z niej aż tyle. Autor przedstawia różne oblicza miłości i na przykładach opisuje relacje międzyludzkie, a także buduje listę praw, których stosowanie gwarantuje zbudowanie trwałego i szczęśliwego związku. Skłoniło mnie to do przemyśleń nad moimi relacjami z najbliższymi. W codziennej pogoni za pracą, pieniądzem w natłoku obowiązków zapominamy, co tak naprawdę liczy się w życiu. Jak pisze auto tej książki ”Wszystko, co czynimy w miłości, ma znaczenie, a wszystko, co robimy poza miłością, ostatecznie w ogóle się nie liczy.” W tym jednym zdaniu można odnaleźć cały swój sens istnienia.

Książkę „Siedem praw miłości. Tajemnice dobrych i szczęśliwych związków możecie kupić na stronie wydawnictwa Esprit – TUTAJ

Konkurs Walentynki
Konkurs Walentynki

Z okazji Walentynek ma dla Was moi Kochani konkurs z nagrodami.

Wylosujemy jedną osobę która otrzyma książkę „Siedem praw miłości. Tajemnice dobrych i szczęśliwych związków”, którą napisał Dave Willis, a osoba, która najlepiej wykorzysta swoje 30 słów dostanie ode mnie „5 języków miłości dla singli” Garego Chapmana.

Co należy zrobić aby wygrać książki:
1. Polub fanpage Gruszkowo.pl
https://www.facebook.com/Gruszkowo
2. Polub fanpage Esprit.com.pl
https://www.facebook.com/wydawnictwo.esprit/
3. Polub I udostępnij grafikę konkursową
4. W komentarzu napisz w maksymalnie 30 słowach czym dla Ciebie jest prawdziwa miłość.
5. Będzie mi miło jeśli zaprosisz znajomych do wspólnej zabawy!

Konkurs trwa od 10 do 14 lutego 2017 roku
Wyniki konkursu opublikujemy w dniu 15 lutego 2017 roku

You may also like