Sposób na brak czasu dla blogera

Chmiuro.pl

Zabieganie, nawał obowiązków, coraz szybsze tempo życia chyba nikomu nie służy. Osobiście chciałabym czasami zwolnić i odpocząć, ale jednocześnie chciałabym wykonać na tip-top wszystkie swoje obowiązki. To jest do zrobienia, ale do tego potrzebne są trzy rzeczy. Po pierwsze organizacja, po drugie organizacja i po trzecie oczywiście organizacja. Nie jest łatwo kiedy ma się wiele zainteresowań i nie chce się z niczego rezygnować, a dodatkowo, aby połączyć wszystkie swoje zainteresowania zakłada się bloga. W teorii wszystko brzmi pięknie, jednak w praktyce niestety brakuje mi czasu, aby na bieżąco doglądać mojej blogowej zagrody. W ciągu dnia, gdy dzieciaki wiszą mi na szyi, a pod pachą dzierżę miskę z praniem, żelazko, odkurzacz i wiele innych domowych ustrojstw zwyczajnie nie mam możliwości włączenia komputera, bo od razu moi mali rozbójnicy chcą przejąć sprzęt w swoje władanie i każą włączać sobie swoje ulubione bajki i piosenki. Dopiero gdy dzieciaki śpią staram się nadrabiać całodzienne zaległości. Niestety radość z prowadzenia bloga gdzieś umyka, gdy późnym wieczorem organizm zwyczajnie domaga się odpoczynku i snu.

Jak zwykle u wujka Googla można znaleźć rozwiązanie na każdą bolączkę. W tym przypadku wyszukałam serwis https://chmiuro.pl/ moje lekarstwo na dezorganizacje i nieoceniona pomoc w zarządzaniu moim czasem. To duże ułatwienie dla blogera z ograniczonym czasem, ponieważ mogę sobie zaplanować publikowanie postów z dużym wyprzedzeniem i jednocześnie zamieścić komentarze z niezbędnymi informacjami.

Chmiuro Dodawanie Nowego Zadania
Chmiuro Dodawanie Nowego Zadania

 #chmiuro   #CRM  #influancer   #chmiuro_dla_blogera

Chmiuro posiada jeszcze jedno rewelacyjne dla mnie rozwiązanie, a mianowicie opcje stworzenia zbioru maili dotyczących tylko i wyłącznie tematyki bloga. Do tej pory wszystkie wiadomości związane ze wszystkimi możliwymi dziedzinami zasypywały moją skrzynkę mailową i segregowanie tego zajmowało mi sporo czasu. Zdarzało się, że z powodu przeoczenia jakiś ważny mail trafiał nie tam gdzie trzeba, a potem wychodziło z tego tytułu sporo problemów. Teraz wreszcie mam to uporządkowane, a porządek na biurku i w komputerze to porządek w głowie, dzięki czemu łatwiej funkcjonować.

Raporty Chmiuro
Raporty Chmiuro

Niewątpliwie intensywny kontakt z czytelnikami wymaga sporo zaangażowania. Polecam wykorzystywanie systemu CRM, który usprawni zarządzanie blogiem i kontaktami z czytelnikami. Wydaje mi się, że każdy influencer doceni mnogość możliwości, jakie daje Chmiuro. Mi osobiście do gustu przypadła jeszcze możliwość zapisania danych kontaktowych wszystkich kontrahentów, bo dzięki temu wszystkie informacje dotyczące bloga mam w jednym miejscu i mogę z nich korzystać wszędzie gdzie chce.

Istnieje możliwość korzystania z Chmiuro za pośrednictwem smartfona, co dla mnie jest wybawieniem. W ciągu dnia ciężko znaleźć dłuższą chwilę, by usiąść przy komputerze, a dzięki temu rozwiązaniu mogę zerknąć do telefonu w każdej wolnej chwili, na przykład między usypianiem dziecka, a prasowaniem. W końcu trzeba sobie jakoś ułatwiać życie, żeby nie utonąć w obowiązkach i znaleźć trochę czasu na przyjemności.

Chmiuro - zarządzanie czasem dla blogera, firmy
Chmiuro.pl – zarządzanie czasem dla blogera, firmy

You may also like