W czym podać maluchowi pić w upalne dni

Mój kubek Mam Baby Sport Cup

Piękna pogoda sprzyja przebywaniu z dzieckiem na świeżym powietrzu. Zabawom i swawolom nie ma końca do czasu, aż maluch nie poczuje pragnienia. Warto mieć przy sobie butelkę wody dla malca. Używa się jej tak często, że przemyślany wybór znacznie ułatwi nam życie.

Mogę z czystym sumieniem polecić kubek MAM SPORT CUP wyprodukowany przez firmę MAM Baby. Jest rewelacyjnym wyborem zarówno z punktu widzenia dziecka, jak i rodzica. Dla dziecka jest bardzo przyjazny w użytkowaniu. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt ułatwia małym rączkom chwytanie kubka. Bajeczna kolorystyka zachęca małego odkrywcę do sięgania po picie.

Ergonomiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt
Ergonomiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt – Kubek Sport Cup
Traktorzystka pijemy kompocik z rabarbaru
Traktorzystka pijemy kompocik z rabarbaru

Z perspektywy rodzica kubek jest łatwy w utrzymaniu czystości. Można go rozłożyć na części pierwsze i dokładnie wyczyścić każdy element, a następnie bez problemu złożyć. Dostępne są dwie możliwości ustawienia przepływu. Dzięki opatentowanemu zaworkowi kubek jest idealnym niekapkiem, natomiast po wyciągnięciu zaworu można zapewnić dziecku swobodny przepływ.

Podczas rowerowej wyprawy soczek malinowy :)
Podczas rowerowej wyprawy soczek malinowy 🙂
Zmęczona po skakaniu z moim ukochanym kubeczkiem :)
Zmęczona po skakaniu z moim ukochanym kubeczkiem 🙂

Kubek skierowany jest dla dzieci od pierwszego roku życia. Jest to idealny model, z którym mały odkrywca może ruszyć na podbój świata.

Kubek z zaworkiem niekapkiem
Kubek z zaworkiem niekapkiem
Kubek Mam Sport Cup
Kubek Mam Sport Cup

Kubek Sport Cup znajdziecie w sklepie Mam Baby —> TUTAJ

Fani MAM Baby na facebooku otrzymują rabat na wszystkie dostępne w sklep.mambaby.pl produkty. Kliknij w baner aby przejść na fanpage Mam Baby i zostać fanem:

Zostań Fanem MAM Baby
Zostań Fanem MAM Baby

You may also like

3 komentarze

  1. Wygląda świetnie i widać, że dziecko bardzo dobrze sobie z nim radzi, mam jednak pytanie o tworzywo z którego został wykonany? Wiem, że z pewnością spełnia wszystkie normy jednak chciałabym wiedzieć coś więcej? 🙂

    Pozdrawiam!

    1. Jeśli chodzi o normy i materiały z jakiego wykonano butelkę po więcej informacji odsyłam do producenta. Mogę wyrazić opinię jedynie z perspektywy użytkownika. Moim zdaniem butelka jest solidna. Wylądowała już parę razy na chodniku i nie ma na niej pęknięć ani rys po bliskim spotkaniu z betonem. Myje się szybko, ponieważ wszystkie otwory i rowki są łatwo dostępne na szerokiej zakrętce. Zaworek dzięki któremu butelka spełnia funkcję niekapka zdejmuje się i zakłada banalnie prosto. Mam nadzieje, że moja opinia pomoże w dokonaniu wyboru. Pozdrawiam

  2. A ja się zawiodłam na tym kubku… o ile używam smoczków mam perfect i uważam je za najlepsze na rynku o tyle butelka szybko poszła w kąt… po dosłownie kilku tyg używania woda po kilku godz w butelce smakowała plastikiem… i nie było to tylko moje odczucie bo najpierw na to zwrócił uwagę mój mąż… Zawiodłam się gdyż kosztowała nie mało a okazało się ze bidon za 10 zł wypadł w tej rywalizacji lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *